O nas

Specjalizujemy się w naprawie i fabrycznej regeneracji części do robotów przemysłowych oraz maszyn marki FANUC, jak również sterowań CNC FANUC często instalowanych w maszynach innych producentów.

W ramach świadczonych usług naprawczych oferujemy bezpłatną diagnostykę oraz kompleksowe, nieodpłatne wsparcie logistyczne.

Nasz zespół doświadczonych konsultantów, od lat związany z branżą produkcji przemysłowej, doskonale rozumie wyzwania i potrzeby producentów. W związku z tym w swojej pracy koncertuje się przede wszystkim na jakości, skutecznym rozwiązywaniu zaistniałych problemów klienta oraz szybkiej realizacji procesu naprawy.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że właściwie przeprowadzony proces naprawy pozwala naszym klientom minimalizować przestoje maszyn, redukować koszty ich serwisowania, zwiększać wydajność a przede wszystkim cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, wynikającym z doskonałej kondycji środków produkcji w długiej perspektywie.

Wiedza, doświadczenie oraz bogato wyposażone zaplecze decydują o tym, że jesteśmy w stanie przywrócić fabryczną kondycję niemal wszystkim komponentom wykorzystywanym w produktach marki FANUC. Dotyczy to zarówno ich parametrów technicznych, jak i cech wizualnych. Nie obawiamy się również napraw części szczególnie doświadczonych w produkcji, nawet tych z 30-letnim stażem.

Klienci korzystający z naszych usług mają pewność, że każdy proces naprawy jest przeprowadzany wyłącznie w oparciu o oryginalne części zamienne FANUC, pozyskiwane bezpośrednio z Europejskiego Magazynu FANUC, zwykle w ekspresowym tempie (24- 48 h).

ORYGINALNE

komponenty z Europejskiego Magazynu FANUC

BEZPŁATNA

inspekcja uszkodzonej części i bezpłatny raport

BEZPŁATNY

odbiór uszkodzonej części i bezpłatna wysyłka

GWARANCJA

12 – msc., na całą część, a nie tylko wymieniony element