Jak sprawić aby maszyny nie stały bezczynnie, gdy jesteśmy zmuszeni do wymiany elementu? Nie czekaj na awarie i przestoje w firmie. Możesz im zapobiec bardzo małym kosztem.

Jednym z kluczowych elementów strategii firmy, powinno być posiadanie odpowiedniej polityki utrzymania ruchu i sprawności funkcjonowania naszego sprzętu. Niezależnie od tego w jakiej branży produkcyjnej pracujemy. Takie procesy powinny być wprowadzone w firmie choćby w podstawowym stopniu.

Planowanie kluczem do sprawności produkcji

Strategia ta polega na zaplanowaniu czynności konserwacyjnych tak, aby w kluczowych momentach sprawdzić sprawność i stan elementów. Postępując w ten sposób, można bez problemu wskazać moment, w którym dany komponent należy regenerować. Dotyczy to też wymiany podzespołów mogących prowadzić do ewentualnych dużych zniszczeń.

Czy wiesz ze…?
Nawet sprawne części elektroniczne zawierają w sobie komponenty, które dla utrzymania ciągłosci działania części należy wymieniać okresowo na nowe? Mowa miedzy innymi o kondensatorach…

Wysyłka działających elementów eksploatacyjnych, to także oszczędności, gdyż ewentualne naprawy będą w takim przypadku dużo tańsze.

Profesjonalny zespół i wiedza serwisowa z całego świata

Wszystkie naprawy w serwisie PowerHub są wykonywane na oryginalnych częściach firmy FANUC. Transport do serwisu i z niego, jest całkowicie bezpłatny, podobnie jak diagnostyka komponentu.

Rozwiązania wprowadzenia strategii zapobiegania poważnym awariom, proponowane przez serwis PowerHub, ma na celu podniesienie sprawności całej produkcji, a także kontrolowane wyłączenia czy przełączenia urządzeń. Dzięki mocnemu naciskowi na zadbanie o elementy mechaniczne, eksploatacyjne, możemy mieć pod kontrolą działanie firmy, na innym, niż do tej pory poziomie.

Po szczegóły dotyczące napraw części FANUC, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w dziale technicznym pod adresem mail biuro@naprawyfanuc.pl lub numerem telefonu +48 665 439 496