Naprawa czy zakup nowej części? 96% części firmy FANUC które trafiają do Centrum Napraw PowerHub nadaje się do naprawy. Pozostałe 4% to przypadki w których klient zbyt późno zdecydował się na wysłanie części do bezpłatnej inspekcji. W efekcie uniemożliwiło to jej regenerację.

Zastanówmy się więc nad tym, kiedy warto skorzystać z naprawy części do swojego urządzenia, zamiast kupować nową?
Naszym zdaniem decyzję warto podejmować w oparciu twarde parametry. Najważniejsze z nich to kwestie finansowe, czasowe oraz sprawność elementu po naprawie.

Finansowy aspekt naprawy części

Decydując się na naprawę zwróć uwagę kiedy i za co zapłacisz. Czy transport, inspekcja oraz raport są bezpłatne, a jeżeli nie to jaka jest ich cena?

Centrum Napraw PowerHub zapewnia bezpłatny transport w obie strony, bezpłatną inspekcję oraz raport. Koszt pojawia się dopiero wówczas gdy decydujemy się na naprawę i wynosi dokładnie tyle co naprawa. W ten sposób będziesz w stanie zaoszczędzić nawet 70% ceny nowej części!

Przykładowe wyceny napraw wraz z informacją na temat zaistniałego uszkodzenia znajdziesz a stronie Centrum Napraw PowerHub https://www.naprawyfanuc.pl/#wycena

Gwarancja oraz jakość usługi

Warto dopytać o to czy w procesie naprawy wykorzystywane są oryginalne podzespoły firmy FANUC. Tylko takie części składowe zagwarantują nam bezawaryjną pracę naprawionego elementu przez kolejne lata.

Ważnym elementem procesu naprawy części jest nadanie gwarancji nie tylko na wymienione komponenty ale na całą element który został poddany naprawie. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza przy częściach elektronicznych, w których niezwykle ciężko dostrzec jest mikro uszkodzenia mające ogromny wpływ na funkcjonalność oraz trwałość części.

Centrum Napraw PowerHub, które specjalizuje się w naprawach części FANUC, udziela 12 miesięcy pełnej gwarancji na cały element. Jest to oznaką tego że wykonywana usługa naprawy jest najwyższej jakości.

Cenny czas ..

Należy dokonać analizy czy przestój maszyny jest opłacalny? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, skorzystanie z naprawy jest optymalną opcją. Czas który musimy poświęcić na naprawę, to zazwyczaj kilka dni.
Jeżeli nie możesz sobie na niego pozwolić i każda godzina ma znaczenie, warto skorzystać z serwisu wymiennego który oferuje Centrum Napraw PowerHub.

Serwis Wymienny to nic innego jak pozostawienie swojej uszkodzonej części w Centrum Napraw PowerHub, a pobranie części naprawionej wcześniej, która znajdowała się na stanie magazynowym Centrum Napraw. Przy usłudze takiej zazwyczaj pojawiają się dodatkowe koszty o których również warto pamiętać i wziąć je pod uwagę dokonując kalkulacji.

Mamy nadzieję że tymi kilkoma punktami przybliżyliśmy temat napraw części i pomogliśmy podjąć Ci właściwą decyzję.
Po szczegóły dotyczące napraw części Fanuc w Centrum Napraw PowerHub, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w dziale technicznym pod adresem mail biuro@naprawyfanuc.pl lub numerem telefonu +48 665 439 496