Na co zwrócić uwagę decydując się na naprawę? Możemy wyliczyć kilka elementów, które są ważne w procesie naprawy części, a na które w Centrum Napraw PowerHub zwracamy szczególną uwagę. Są to przede wszystkim koszty, ale także jakość naprawy, gwarancja po wykonaniu naprawy i użyte części. Zobacz wszystko co powinieneś wiedzieć o naprawach części.

Zastosowanie oryginalnych części

Tylko użycie w procesie naprawy oryginalnych części firmy FANUC daje gwarancję sprawności pracujących maszyn. Niestety nie jest to powszechnie przyjętym na rynku standardem. Warto więc zapytać dostawcy przed podjęciem ostatecznej decyzji o oryginalność części firmy FANUC które będą użyte w procesie naprawy.

Jakości usługi

Część lub części przekazane do naprawy powinny być skrupulatnie sprawdzane przez specjalistów. Idąc krok dalej po szczegółowej inspekcji stworzony raport w którym wyszczególniono koszty napraw.

Po pierwsze w Centrum Napraw PowerHub cały proces analizy jak wyżej jest bezpłatny. Biorąc za przykład płytki drukowane PCB, do procesu diagnostyki zaliczają się choćby testy układu chłodzenia, komunikacji, sprawdzenie układów wejścia i wyjścia czy układów scalonych, a także ocena zużycia komponentów. Dopiero na tej podstawie wyliczane są koszty naprawy.

Czy wiesz, że …?

W naprawach Centrum Napraw PowerHub używamy tylko oryginalnych komponentów firmy FANUC?

Oszczędność nie tylko na częściach

Bezpłatny transport to tylko jedna z korzyści gwarantowanych przez Centrum Napraw PowerHub. Serwis części zajmuje się profesjonalną, bardzo skrupulatną diagnostyką zarówno przed, jak po naprawie. To oznacza, że testujemy naprawiane przez nas elementy, po tym jak zostaną one doprowadzone do stanu fabrycznego.

W efekcie nie musisz martwić się sprawdzeniem komponentu i masz pewność, że będzie on działał bez zarzutu.

Po szczegóły dotyczące napraw części firmy FANUC, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w dziale technicznym pod adresem mail biuro@naprawyfanuc.pl lub numerem telefonu +48 665 439 496