Gwarancja jest niczym innym jak sposobem na poczucie bezpieczeństwa podczas zlecenia naprawy. Zwiększa zaufanie wobec kontrahenta, zwiększa jakość wykonywanej usługi.

Jakie najważniejsze cechy powinna zawierać gwarancja?

Na udzielanej przez centrum napraw części produkcji FANUC gwarancji znajduje się kilka elementów. Pierwszą z nich jest nazwa i adres gwaranta (może to być także przedstawicielstwo w danym kraju). Kolejnymi czas trwania i zasięg, który gwarancja obejmuje i uprawnienia jakie przysługują klientowi podczas stwierdzenia wady po-naprawczej.

W przypadku serwisu PowerHub idziemy o krok dalej i nie koncentrujemy się jedynie na naprawionym wycinku części zamiennej. Kompleksowo udzielamy gwarancję na cały element. Takie podejście sprawia, że wspólnie z klientem mamy pewność, iż naprawa została przeprowadzona kompleksowo i w najwyższym standardzie. A to znowu umożliwia bezproblemową pracę urządzeń.

Gwarancja na całość czy tylko wybrany fragment części?

Serwis PowerHub zajmujący się naprawą części FANUC po wykonanej naprawie udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na cały moduł. W praktyce oznacza to, że naprawiony jeden sektor płytki PCB, uruchamia gwarancję na całą płytkę PCB.

W największym uproszczeniu jest dokładnie tak, jakbyśmy kupili całkowicie nową część do naszej maszyny.

Każda część po naprawie otrzymuje 12 miesięczną gwarancję. Gwarancja ta dotyczy całego modułu (np. całego silnika czy falownika) a nie tylko wymienionych podzespołów – zupełnie jak w przypadku zakupu nowej części.


Czy wiesz, że …?
W Centrum Napraw części FANUC standardem jest gwarancja na całą część, a nie tylko na naprawiany element.

Kompleksowa naprawa w serwisie części FANUC

Dwunastomiesięczna gwarancja, której udzielamy w PowerHub to pewność, że naprawa została przeprowadzona precyzyjnie, fachowo i kompleksowo. Dając gwarancję, wiemy, że część użytkowana w produkcji nie będzie sprawiała kłopotu.

Klientom serwisu PowerHub daje to poczucie spokoju i możliwość skupienia się na prowadzeniu biznesu, rozwoju i kolejnych projektach, zamiast nad trudami dnia codziennego.

Po szczegóły dotyczące napraw części FANUC, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami w dziale technicznym PowerHub pod adresem mail biuro@naprawyfanuc.pl lub numerem telefonu +48 665 439 496